We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ergotron StyleView
SKU
97-780-194
£34.29
In stock
10.4 kg max, 20 x 10 cm
Category: Mounting Kits
| SKU | 97-780-194 |
|---|---|
| EAN | 0698833039535 |
| Manufacturer | Ergotron |
| Availability | In Stock |
This handy shelf is designed to hold a wireless scanner base at a convenient working height on StyleView carts. Attach it to the worksurface or to the back of the cart. Also can be easily integrated into a Wall Track system.
| Technical details | |
|---|---|
| Maximum weight capacity | 10.4 kg |
| Product colour | Silver |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 1.22 kg |
| Width | 200 mm |
| Depth | 100 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 305 mm |
| Package height | 155 mm |
| Package depth | 180 mm |
| Package weight | 1.4 kg |
You may also be interested in
| Product |
New
Ergotron StyleView
£34.29
|
Popular
Cisco 19-Inch Rackmount for Catalyst 3...
£44.94
|
Hot Product
Motorola MT3507 mounting kit Black, Si...
£49.86
|
Recommended
B-Tech SYSTEM 2 - Ø50mm Pole - 1.5m
£30.71
|
Honeywell VX89A030RAMBALL mounting kit
£35.64
|
Bestseller
HP B200 PC Mounting Bracket
£27.57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
97-780-194
|
RCKMNT-19-CMPCT=
|
MT3507
|
BT7850-150/B
|
VX89A030RAMBALL
|
762T5AA
|
| Manufacturer |
Ergotron
|
Cisco
|
Zebra
|
B-Tech
|
Honeywell
|
HP
|







