We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DELL 1C4XJ power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
1C4XJ
£15.29
In stock
DELL 1C4XJ, Laptop, Indoor, 65 W, DELL, Black, 2 m
Category: Power Adapters & Inverters
| SKU | 1C4XJ |
|---|---|
| EAN | 5715063064344 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
DELL 1C4XJ. Purpose: Laptop, Power supply type: Indoor, Output power: 65 W. Product colour: Black. Cable length: 2 m. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | DELL |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 65 W |
| Performance | |
| Brand compatibility | DELL |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 2 m |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 2 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
DELL 1C4XJ power adapter/inverter Indo...
£15.29
|
Recommended
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
£15.29
|
New
Datalogic 8-0935 power adapter/inverte...
£12.43
|
Hot Product
DELL 74VT4 power adapter/inverter Indo...
£15.29
|
Popular
DELL 3RG0T power adapter/inverter Indo...
£18.87
|
2-Power AC Adapter 12V 50W 4.16A inc....
£18.30
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1C4XJ
|
F7970
|
8-0935
|
74VT4
|
3RG0T
|
CAA0669G
|
| Manufacturer |
DELL
|
DELL
|
Datalogic
|
DELL
|
DELL
|
2-Power
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Scanner
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|












